Přihlášení na Gambrinus cup - výběr termínu



Zvolte čas hry a dráhu (klikněte na některý z termínů označených volno)


13. 05. 2019 (pondělí)
Dvojice ŽENY Dvojice MUŽI a SMÍŠENÉ
16:00 - 16:45Kotalová Eva
(TJ Sokol Kdyně )
Kořanová Marta
(TJ Sokol Kdyně )
16:00 - 17:30
16:45 - 17:30
17:30 - 18:15 17:30 - 19:00Beneš Miloš
(TJ Radlice)
Kamín Jan
(TJ Radlice)
Fikejzl Vít
(AC Sparta)
Řádek Stanislav
(AC Sparta Praha )
18:15 - 19:00
19:00 - 19:45 19:00 - 20:30Šípek Radek
(SKK Bohušovice)
Perníček Milan
(SKK Bohušovice)
Filip Roman
(SKK Bohušovice)
Semerád Jiří
(SKK Bohušovice)
19:45 - 20:30
20:30 - 21:15 20:30 - 22:00
21:15 - 22:00
14. 05. 2019 (úterý)
Dvojice ŽENY Dvojice MUŽI a SMÍŠENÉ
16:00 - 16:45 16:00 - 17:30
16:45 - 17:30
17:30 - 18:15 17:30 - 19:00Havlík Aleš
(Loko Liberec)
Havlík Aleš
(Loko Liberec)
Havlík Aleš
(Loko Liberec)
Havlík Aleš
(Loko Liberec)
18:15 - 19:00
19:00 - 19:45 19:00 - 20:30Bürger Jan
(KK Slavia Praha)
Stašák Anton
(KK Slavoj Praha)
Veverka Petr
(SK Žižkov Praha)
Vacek Lukáš
(SK Žižkov Praha)
19:45 - 20:30
20:30 - 21:15 20:30 - 22:00
21:15 - 22:00
15. 05. 2019 (středa)
Dvojice ŽENY Dvojice MUŽI a SMÍŠENÉ
16:00 - 16:45 16:00 - 17:30
16:45 - 17:30Somolíková Emilie
(KK Velké Popovice)
Václavková Eva
(KK Velké Popovice)
17:30 - 18:15Kaprová Ludmila
(KK Velké Popovice)
Havrdová Jarka
(KK Velké Popovice)
17:30 - 19:00Zacharř Čeněk
(KK Velké Popovice)
Balliš Karel
(KK Velké Popovice)
18:15 - 19:00
19:00 - 19:45 19:00 - 20:30Trojak Ondrej
(Kk kosmonosy)
Ripa Vita
(Kk kosmonosy)
Rehor Jiri
(Kk kosmonosy)
Vystrcil Bretislav
(Kk kosmonosy)
19:45 - 20:30
20:30 - 21:15 20:30 - 22:00
21:15 - 22:00
16. 05. 2019 (čtvrtek)
Dvojice ŽENY Dvojice MUŽI a SMÍŠENÉ
16:00 - 16:45Mizerová Blanka
(KK Slavia)
Mizerová Hedvika
(KK Slavia Praha)
16:00 - 17:30Chlumský Vlastimil
(KK Konstruktiva Praha )
Lébl Zbyněk
(KK Konstruktiva Praha )
16:45 - 17:30Mizerová Blanka
(KK Slavia Praha)
Baštová Markéta
(KK Slavia Praha)
17:30 - 18:15Petrov Veronika
(KK Konstruktiva)
Kaanová Ivana
(KK Slavia Praha)
17:30 - 19:00Havlík Aleš
(Loko Liberec)
Havlík Aleš
(Loko Liberec)
Havlík Aleš
(Loko Liberec)
Havlík Aleš
(Loko Liberec)
18:15 - 19:00Smutná Šarlota
(KK Konstruktiva)
Vysučková Eva
(KK Konstruktiva)
19:00 - 19:45 19:00 - 20:30Lidman Linda
(SKK Rokycany)
Ladislav Urban
(SKK Karlovy Vary )
Dolák Martin
(Tj Zbrojovka Vsetín)
Utikalová Karoline
(Kuželky Jiskra Hazlov)
19:45 - 20:30
20:30 - 21:15 20:30 - 22:00
21:15 - 22:00
17. 05. 2019 (pátek)
Dvojice ŽENY Dvojice MUŽI a SMÍŠENÉ
16:00 - 16:45 16:00 - 17:30Mondřík Robert
(KK Vyškov)
Fialová Pavla
(KK Vyškov)
16:45 - 17:30
17:30 - 18:15 17:30 - 19:00Mašková Blanka
(TJ Sokol Chýnov)
Hažva Jaroslav
(SKK Náchod)
Šnejdar Miroslav
(ASK Lovosice)
Vesecký Stanislav
(KK Konstruktiva)
18:15 - 19:00
19:00 - 19:45 19:00 - 20:30Chval Petr
(KK Loko Tabor)
Bystřický Petr
(KK Loko Tábor)
Takáč Ladislav
(KK Loko Tabor)
Mihál Jaroslav
(KK Loko Tábor)
19:45 - 20:30
20:30 - 21:15 20:30 - 22:00
21:15 - 22:00
18. 05. 2019 (sobota)
Dvojice ŽENY Dvojice MUŽI a SMÍŠENÉ
08:30 - 09:15 08:30 - 10:00
09:15 - 10:00
10:00 - 10:45 10:00 - 11:30Ptáček Zdeněk
(TJ Lokomotiva Žatec)
Ptáčková Iveta
(TJ Lokomotiva Žatec)
Ptáček Lubomír
(TJ Lokomotiva Žatec)
Ptáček Ml. Zdeněk
(TJ Lokomotiva Žatec)
10:45 - 11:30
11:30 - 12:15 11:30 - 13:00Kohutek Aleš
(Sokol Bohumín)
Kohutek Aleš
(Sokol Bohumín)
Kohutek Aleš
(Sokol Bohumín)
Kohutek Aleš
(Sokol Bohumín)
12:15 - 13:00
13:00 - 13:45 13:00 - 14:30Kohutek Aleš
(Sokol Bohumín)
Nitka Karol
(Sokol Bohumín)
Sliwka Stanislav
(Sokol Bohumín)
Klus Jaroslav
(Sokol Bohumín)
13:45 - 14:30
14:30 - 15:15 14:30 - 16:00Vymazal Pavel
(KK Konstruktiva)
Vymazal Pavel
(KK Konstruktiva)
15:15 - 16:00
16:00 - 16:45 16:00 - 17:30Šimek Michal
(TJ Sokol Husovice)
Dolák Martin
(Zbrojovka Vsetín)
Zejda Josef
(Liberec)
Zejda Josef
(Liberec)
16:45 - 17:30
17:30 - 18:15 17:30 - 19:00
18:15 - 19:00
19:00 - 19:45 19:00 - 20:30
19:45 - 20:30
20:30 - 21:15 20:30 - 22:00
21:15 - 22:00
19. 05. 2019 (neděle)
Dvojice ŽENY Dvojice MUŽI a SMÍŠENÉ
08:30 - 09:15 08:30 - 10:00
09:15 - 10:00
10:00 - 10:45 10:00 - 11:30
10:45 - 11:30
11:30 - 12:15 11:30 - 13:00Hažva Martin
(SKK Hořice)
Hažva Jaroslav
(SKK Náchod)
Kamenický Martin
(KK Zálabák Smiřice)
Kamenický Martin
(KK Zálabák Smiřice)
12:15 - 13:00
13:00 - 13:45 13:00 - 14:30Strnad Pavel
(TJ Sokol Rudná)
Makovský Filip
(TJ Sokol Rudná)
Hrachovec Lukáš
(TJ Sokol Rudná)
Rokos Jan
(TJ Sokol Rudná)
13:45 - 14:30
14:30 - 15:15 14:30 - 16:00
15:15 - 16:00
16:00 - 16:45 16:00 - 17:30
16:45 - 17:30
17:30 - 18:15 17:30 - 19:00
18:15 - 19:00
19:00 - 19:45 19:00 - 20:30
19:45 - 20:30
20:30 - 21:15 20:30 - 22:00
21:15 - 22:00
20. 05. 2019 (pondělí)
Dvojice ŽENY Dvojice MUŽI a SMÍŠENÉ
16:00 - 16:45 16:00 - 17:30Klička Václav
(AC Sparta Praha)
Janovský Karel
(Kuželky Přelouč)
Cepl Zdenek
(AC Sparta)
Vácha Jan
(AC Sparta)
16:45 - 17:30
17:30 - 18:15 17:30 - 19:00Beneš Miloš
(TJ Radlice)
Kamín Jan
(TJ Radlice)
Lehner Marek
(TJ Radlice)
Lehner Radek
(TJ Radlice)
18:15 - 19:00
19:00 - 19:45 19:00 - 20:30 Mizerová Blanka
(KK Slavia Praha)
Pleticha Jaroslav
(KK Konstruktiva Praha)
19:45 - 20:30
20:30 - 21:15 20:30 - 22:00
21:15 - 22:00
21. 05. 2019 (úterý)
Dvojice ŽENY Dvojice MUŽI a SMÍŠENÉ
16:00 - 16:45 16:00 - 17:30Chlumská Tereza
(KK Konstruktiva Praha )
Chlumský Vlastimil
(KK Konstruktiva Praha )
Chlumská Marie
(KK Konstruktiva Praha )
Posejpal Václav
(KK Konstruktiva Praha )
16:45 - 17:30Sedláčková Irini
(SK Žižkov Praha )
Holanová Kateřina
(SK Slavoj Praha )
17:30 - 18:15Sedláčková Irini
(SK Žižkov Praha)
Mašková Blanka
(TJ Sokol Chýnov)
17:30 - 19:00 Vesecký Stanislav
(KK Konstruktiva)
Šnejdar Miroslav
(KK Konstruktiva)
18:15 - 19:00Katzová Kateřina
(SK Žižkov Praha)
Mašková Blanka
(TJ Sokol Chýnov)
19:00 - 19:45Chlumská Tereza
(KK Konstruktiva Praha )
Chlumská Marie
(KK Konstruktiva Praha )
19:00 - 20:30Zahrádka Jaroslav
(KK Konstruktiva)
Zahrádka Zdeněk
(KK Konstruktiva)
Pleticha Jaroslav
(KK Konstruktiva)
Axmanová Andrea
(Rosice)
19:45 - 20:30Kotoučová Kateřina
(KK Konstruktiva Praha)
Najmanová Petra
(KK Konstruktiva Praha)
20:30 - 21:15 20:30 - 22:00Balzer David
(Sokol Rudná)
Boško Ivan
(Sokol Teplá)
21:15 - 22:00
22. 05. 2019 (středa)
Dvojice ŽENY Dvojice MUŽI a SMÍŠENÉ
16:00 - 16:45 16:00 - 17:30Vik Lukáš
(SKK Hořice)
Viková Dana
(SKK Jičín)
Vik Miloslav
(TJ Sokol Kolín)
Anděl Václav
(KK Poděbrady)
16:45 - 17:30Somolíková Emilie
(KK Velké Popovice)
Havrdová Jaruška
(KK Velké Popovice)
17:30 - 18:15Václavková Eva
(KK Velké Popovice)
Kaprová Ludmila
(KK Velké Popovice)
17:30 - 19:00Školová Dana
(US Praha)
Tumpach Roman
(US Praha)
18:15 - 19:00
19:00 - 19:45 19:00 - 20:30Bartoň Jan
(Sokol Chotoviny)
Hein Zbyněk
(Sokol Chotoviny)
Hrstka Libor
(Sokol Chotoviny)
Bartoň David
(Sokol Chotoviny)
19:45 - 20:30
20:30 - 21:15 20:30 - 22:00
21:15 - 22:00
23. 05. 2019 (čtvrtek)
Dvojice ŽENY Dvojice MUŽI a SMÍŠENÉ
16:00 - 16:45Chlumská Marie
(KK Konstruktiva Praha )
Chlumská Marie
(KK Konstruktiva Praha )
16:00 - 17:30Kohlíček Petr
(TJ Jiskra Nový Bor)
Kohlíčková Lenka
(TJ Jiskra Nový Bor)
Chlumská Tereza
(KK Konstruktiva Praha )
Zahrádka Ladislav
(SK Meteor Praha )
16:45 - 17:30volno
17:30 - 18:15volno17:30 - 19:00Sedláčková Irini
(SK Žižkov)
Kašpar Jiří
(Admira Kobylisy)
Rusin František
(TJ Astra Zahradní Město)
Hrubý Petr
(SK Žižkov Praha)
18:15 - 19:00volno
19:00 - 19:45Sýkorová Šárka
(SK Škoda VS Plzeň)
Zíková Ivana
(SK Škoda VS Plzeň)
19:00 - 20:30volnovolno
19:45 - 20:30volno
20:30 - 21:15volno20:30 - 22:00volnovolno
21:15 - 22:00volno
24. 05. 2019 (pátek)
Dvojice ŽENY Dvojice MUŽI a SMÍŠENÉ
16:00 - 16:45volno16:00 - 17:30Holanec Petr
(TJ Loko Čeká Třebová)
Šic Michal
(TJ Tesla Pardubice)
volno
16:45 - 17:30volno
17:30 - 18:15volno17:30 - 19:00Veverka Petr
(SK Žižkov Praha)
Zetek Jiří
(SK Žižkov Praha)
Schuh Stanislav
(SK Žižkov Praha)
Holub Pavel
(SK Žižkov Praha)
18:15 - 19:00Koutníková Simona
(TJ Sokol Duchcov)
Plačková Nikol
(TJ Sokol Duchcov)
19:00 - 19:45Ambrová Kateřina
(TJ Sokol Duchcov)
Ambrová Barbora
(TJ Sokol Duchcov)
19:00 - 20:30Vymazal Pavel
(KK Konstruktiva)
Zahrádka Zdeněk
(KK Konstruktiva)
Fujko Samuel
(KK Konstruktiva)
Zahrádka Jaroslav
(KK Konstruktiva)
19:45 - 20:30volno
20:30 - 21:15volno20:30 - 22:00volnovolno
21:15 - 22:00volno
25. 05. 2019 (sobota)
Dvojice ŽENY Dvojice MUŽI a SMÍŠENÉ
08:30 - 09:15volno08:30 - 10:00Kaan Pavel
(SKK Jičín)
Soukup Jaroslav
(SKK Jičín)
volno
09:15 - 10:00volno
10:00 - 10:45volno10:00 - 11:30volnovolno
10:45 - 11:30volno
11:30 - 12:15volno11:30 - 13:00volnovolno
12:15 - 13:00volno
13:00 - 13:45volno13:00 - 14:30Novák Lukáš
(Tj Start Jihlava)
Zavřel Sebastián
(Tj Start Jihlava)
volno
13:45 - 14:30volno
14:30 - 15:15volno14:30 - 16:00Péli Fridrich
(TJ Sokol Bohumín)
Kohutek Aleš
(TJ Sokol Bohumín)
Říha Ivan
(TJ Sokol Přemyslovice)
Jurníčková Marcela
(TJ Sokol Přemyslovice)
15:15 - 16:00volno
16:00 - 16:45volno16:00 - 17:30Říha Ivan
(TJ Sokol Přemyslovice)
Péli Fridrich
(TJ Sokol Bohumín)
Kohutek Aleš
(TJ Sokol Bohumín)
Jurníčková Marcela
(TJ Sokol Přemyslovice)
16:45 - 17:30volno
17:30 - 18:15volno17:30 - 19:00volnovolno
18:15 - 19:00volno
19:00 - 19:45volno19:00 - 20:30volnovolno
19:45 - 20:30volno
20:30 - 21:15volno20:30 - 22:00volnovolno
21:15 - 22:00volno
26. 05. 2019 (neděle)
Dvojice ŽENY Dvojice MUŽI a SMÍŠENÉ
08:30 - 09:15volno08:30 - 10:00Ledwoň Martin
(SK Děčín)
Ledwoňová Kamila
(SK Děčín)
volno
09:15 - 10:00volno
10:00 - 10:45volno10:00 - 11:30Loučka Jiří
(TJ Nové Město na Moravě)
Hlisnikovský Karel
(TJ Nové Město na Moravě)
Kuběnová Libuše
(TJ Nové Město na Moravě)
Kuběna Frantiček
(TJ Nové Město na Moravě)
10:45 - 11:30volno
11:30 - 12:15volno11:30 - 13:00Miko Michal
(TJ Nové Město na Moravě)
Sáblík Pavel
(TJ Nové Město na Moravě)
volno
12:15 - 13:00volno
13:00 - 13:45volno13:00 - 14:30volnovolno
13:45 - 14:30volno
14:30 - 15:15volno14:30 - 16:00Strnad Pavel
(TJ Sokol Rudná)
Zimáková Jarmila
(TJ Sokol Rudná)
Kohout Karel
(TJ Sokol Rudná)
Kohoutová Miluše
(TJ Sokol Rudná)
15:15 - 16:00volno
16:00 - 16:45volno16:00 - 17:30volnovolno
16:45 - 17:30volno
17:30 - 18:15volno17:30 - 19:00volnovolno
18:15 - 19:00volno
19:00 - 19:45volno19:00 - 20:30volnovolno
19:45 - 20:30volno
20:30 - 21:15volno20:30 - 22:00volnovolno
21:15 - 22:00volno