Přihlášení na Gambrinus cup - výběr termínu



Zvolte čas hry a dráhu (klikněte na některý z termínů označených volno)


06. 06. 2020 (sobota)
Dvojice ŽENY (dráhy 1-2)Dvojice MUŽI a SMÍŠENÉ (dráhy 3-6)
08:30 - 09:15 08:30 - 10:00
09:15 - 10:00
10:00 - 10:45 10:00 - 11:30 Novák Jan
(TJ Sokol Chýnov )
Novák Vlastimil
(TJ Sokol Chýnov )
10:45 - 11:30
11:30 - 12:15 11:30 - 13:00Žižko Vlado
(SKK Vrchlabí )
Klement Miroslav
(KK Konstruktiva )
12:15 - 13:00
13:00 - 13:45 13:00 - 14:30
13:45 - 14:30
14:30 - 15:15 14:30 - 16:00
15:15 - 16:00
16:00 - 16:45 16:00 - 17:30
16:45 - 17:30
17:30 - 18:15 17:30 - 19:00
18:15 - 19:00
19:00 - 19:45 19:00 - 20:30
19:45 - 20:30
20:30 - 21:15 20:30 - 22:00
21:15 - 22:00
07. 06. 2020 (neděle)
Dvojice ŽENY (dráhy 1-2)Dvojice MUŽI a SMÍŠENÉ (dráhy 3-6)
08:30 - 09:15 08:30 - 10:00
09:15 - 10:00
10:00 - 10:45 10:00 - 11:30
10:45 - 11:30
11:30 - 12:15 11:30 - 13:00
12:15 - 13:00
13:00 - 13:45Kovandová ALENA
(SOKOL CHÝNOV)
Návarová VĚRA
(SOKOL CHÝNOV)
13:00 - 14:30Roubek OLDŘICH
(SOKOL CHÝNOV)
Straka DUŠAN
(SOKOL CHÝNOV)
Chval PETR
(LOKO TÁBOR)
Bystřický PETR
(LOKO TÁBOR)
13:45 - 14:30Kovandová TEREZA
(SOKOL CHÝNOV)
Burdová VENDULA
(SOKOL CHÝNOV)
14:30 - 15:15Kovandová Alena
(TJ Sokol Chýnov)
Návarová Věra
(TJ Sokol Chýnov)
14:30 - 16:00Pleticha Jaroslav
(KK Konstruktiva)
Plachý Pavel
(SK Meteor Praha)
15:15 - 16:00Kovandová Tereza
(TJ Sokol Chýnov)
Burdová Vendula
(TJ Sokol Chýnov)
16:00 - 16:45 16:00 - 17:30
16:45 - 17:30
17:30 - 18:15 17:30 - 19:00
18:15 - 19:00
19:00 - 19:45 19:00 - 20:30
19:45 - 20:30
20:30 - 21:15 20:30 - 22:00
21:15 - 22:00
08. 06. 2020 (pondělí)
Dvojice ŽENY (dráhy 1-2)Dvojice MUŽI a SMÍŠENÉ (dráhy 3-6)
16:00 - 16:45 16:00 - 17:30Beneš Miloš
(TJ Radlice)
Kamín Jan
(TJ Radlice)
16:45 - 17:30
17:30 - 18:15Kořínková Jana
(Loko Liberec)
Susková Jana
(Loko Liberec)
17:30 - 19:00Pachl Jiří
(Lokomotiva Liberec)
Pachl Jiří
(Lokomotiva Liberec)
Pachl Jiří
(Lokomotiva Liberec)
Pachl Jiří
(Lokomotiva Liberec)
18:15 - 19:00
19:00 - 19:45 19:00 - 20:30
19:45 - 20:30
20:30 - 21:15 20:30 - 22:00
21:15 - 22:00
09. 06. 2020 (úterý)
Dvojice ŽENY (dráhy 1-2)Dvojice MUŽI a SMÍŠENÉ (dráhy 3-6)
16:00 - 16:45 16:00 - 17:30Vymazal Pavel
(KK Konstruktiva)
Vesecký Stanislav
(KK Konstruktiva)
Čihák Jiří
(KK Konstruktiva)
Pleticha Jaroslav
(KK Konstruktiva)
16:45 - 17:30Mašková Blanka
(TJ Sokol Chýnov)
Katzová Katka
(SK Žižkov Praha)
17:30 - 18:15Roubková Blanka
(TJ Sokol Chýnov)
Šedivcová Jitka
(TJ Sokol Chýnov)
17:30 - 19:00Černý Pavel
(Sk Uhelné sklady Praha)
Tumpach Roman
(Sk Uhelné sklady Praha)
Radek Lehner
(TJ Radlice)
Lehner Marek
(TJ Radlice)
18:15 - 19:00Sedláčková Irini
(SK Žižkov Praha )
Křemenová Hanka
(SK Žižkov)
19:00 - 19:45Mizerová Blanka
(KK Slavia Praha)
Fořtová Lidmila
(KK Slavia Praha)
19:00 - 20:30Hrstka Libor
(TJ Sokol Chotoviny)
Hein Zbyněk
(TJ Sokol Chotoviny)
Bürger Jan
(KK Slavia Praha)
Stašák Anton
(KK Slavoj Praha)
19:45 - 20:30
20:30 - 21:15 20:30 - 22:00
21:15 - 22:00
10. 06. 2020 (středa)
Dvojice ŽENY (dráhy 1-2)Dvojice MUŽI a SMÍŠENÉ (dráhy 3-6)
16:00 - 16:45 16:00 - 17:30Zahrádka Zdeněk
(KK Konstruktiva)
Zahrádka Jaroslav
(KK Konstruktiva)
16:45 - 17:30
17:30 - 18:15Somolíková Emilie
(KK Velké Popovice)
Václavková Eva
(KK Velké Popovice)
17:30 - 19:00Zahrádka Ladislav
(SK Meteor Praha)
Plachý Pavel
(SK Meteor Praha)
Sailerová Anna
(SK Žižkov Praha )
Hrubý Petr
(SV GW Micheldorf)
18:15 - 19:00
19:00 - 19:45 19:00 - 20:30Rehanek Pavel
(Slavoj Praha)
Holub Pavel
(SK Žižkov Praha)
Zetek Jiří
(SK Žižkov)
Schuh Stanislav
(SK Žižkov)
19:45 - 20:30
20:30 - 21:15 20:30 - 22:00Mach Radek
(SK Děčín)
Machová Hana
(SK Děčín)
21:15 - 22:00
11. 06. 2020 (čtvrtek)
Dvojice ŽENY (dráhy 1-2)Dvojice MUŽI a SMÍŠENÉ (dráhy 3-6)
16:00 - 16:45Sedláčková Irini
(SK Žižkov Praha )
Sailerová Anna
(SK Žižkov)
16:00 - 17:30Mitacek Jiri
(Dynamo Liberec )
Drabek Libor
(Dynamo Liberec)
Zachař Čeněk
(KK Velké Popovice)
Švec Bedřich
(KK Velké Popovice)
16:45 - 17:30Sedlácková Irini
(SK Žižkov)
Holanová Katka
(Kk Slavoj)
17:30 - 18:15Jirásková Gabriela
(KK Velké Popovice)
Havrdová Jaruška
(VelkéPopovice)
17:30 - 19:00Školová Dana
(US Praha)
Tumpach Roman
(US Praha)
Vondráček František
(KK Konstruktiva)
Lébl Zbyněk
(KK Konstruktiva)
18:15 - 19:00Bandasová Ivana
(Velké Popovice)
Kaprová Ludmila
(VelkéPopovice)
19:00 - 19:45Havrdová Jaruška
(Velké Popovice)
Kaprová Ludmila
(VelkéPopovice)
19:00 - 20:30Červenka Jan
(Sparta C)
Řádek Stanislav
(Sparta C)
Sůva Tomáš
(AC Sparta C)
Řádková Kristina
(AC Sparta C)
19:45 - 20:30Najmanová Petra
(KK Konstruktiva Praha)
Kohoutová Miluše
(TJ Sokol Rudná)
20:30 - 21:15 20:30 - 22:00Smutná Šarlota
(KK Konstruktiva)
Pleticha Jaroslav
(KK Konstruktiva)
Harašta Ivan
(KK-Konstruktiva Praha)
Novotný Jiří
(Meteor)
21:15 - 22:00
12. 06. 2020 (pátek)
Dvojice ŽENY (dráhy 1-2)Dvojice MUŽI a SMÍŠENÉ (dráhy 3-6)
16:00 - 16:45 16:00 - 17:30
16:45 - 17:30
17:30 - 18:15 17:30 - 19:00Janovský Karel
(SK Kuželky Přelouč)
Klička Václav
(AC Sparta Praha)
Hrubý Petr
(SV GW Micheldorf)
Yi Wenzhen
(neregistrovaná)
18:15 - 19:00
19:00 - 19:45 19:00 - 20:30Kašpar Josef
(TJ Praga Praha)
Kašpar Rostislav
(TJ Praga Praha)
Janoušek Pavel
(TJ Praga Praha)
Sedláčková Irini
(SK Žižkov Praha)
19:45 - 20:30
20:30 - 21:15 20:30 - 22:00
21:15 - 22:00
13. 06. 2020 (sobota)
Dvojice ŽENY (dráhy 1-2)Dvojice MUŽI a SMÍŠENÉ (dráhy 3-6)
08:30 - 09:15 08:30 - 10:00
09:15 - 10:00
10:00 - 10:45 10:00 - 11:30Mašková Blanka
(SK Žižkov Praha)
Hažva Jaroslav
(KK Slavoj Praha)
Balliš karel
(Velké Popovice)
Klement Miroslav
(KK Konstruktiva )
10:45 - 11:30
11:30 - 12:15 11:30 - 13:00Péli Lada
(Sokol Bohumín)
Péli Fridrich
(Sokol Bohumín)
Nitka Karol
(Sokol Bohumín)
Kohutek Aleš
(Sokol Bohumín)
12:15 - 13:00
13:00 - 13:45 13:00 - 14:30Péli Lada
(Sokol Bohumín)
Kohutek Aleš
(Sokol Bohumín)
Nitka Karol
(Sokol Bohumín)
Péli Fridrich
(Sokol Bohumín)
13:45 - 14:30
14:30 - 15:15 14:30 - 16:00
15:15 - 16:00
16:00 - 16:45 16:00 - 17:30
16:45 - 17:30
17:30 - 18:15 17:30 - 19:00
18:15 - 19:00
19:00 - 19:45 19:00 - 20:30
19:45 - 20:30
20:30 - 21:15 20:30 - 22:00
21:15 - 22:00
14. 06. 2020 (neděle)
Dvojice ŽENY (dráhy 1-2)Dvojice MUŽI a SMÍŠENÉ (dráhy 3-6)
08:30 - 09:15 08:30 - 10:00
09:15 - 10:00
10:00 - 10:45Řehánková Lucie
()
Mizerová Blanka
()
10:00 - 11:30
10:45 - 11:30
11:30 - 12:15 11:30 - 13:00Hudec Jakub
(ASK Lovosice)
Houdková Anna
(ASK Lovosice)
Bruthans Michal
(ASK Lovosice)
Woš Jiří
(Sokol Roudnice)
12:15 - 13:00
13:00 - 13:45 13:00 - 14:30Ptáček Zdeněk
(TJ Lokomotiva Žatec)
Ptáčková Iveta
(TJ Lokomotiva Žatec)
Uhlíková Šárka
(TJ Lokomotiva Žatec)
Jarolím Jiří
(TJ Lokomotiva Žatec)
13:45 - 14:30
14:30 - 15:15 14:30 - 16:00
15:15 - 16:00
16:00 - 16:45 16:00 - 17:30Václavková Eva
(KK Velké Popovice)
Pleticha Jaroslav
(KK Konstruktiva)
Somolíková Emilie
(KK Velké Popovice)
Vymazal Pavel
(KK Konstruktiva)
16:45 - 17:30
17:30 - 18:15Zimáková Jarmila
(TJ Sokol Rudná)
Prokúpková Irena
(TJ Sokol Rudná)
17:30 - 19:00Strnad Pavel
(Sokol Rudná)
Rokos Jan
()
Kohoutová Míla
(Sokol Rudná)
Makovský Filda
(Sokol Rudná)
18:15 - 19:00
19:00 - 19:45 19:00 - 20:30
19:45 - 20:30
20:30 - 21:15 20:30 - 22:00
21:15 - 22:00